Skocz do zawartości

Ponowna konieczność łączenia z mi band 4 i amzfit bip s w apkach mi fit i zepp


Lopez1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa jest nieco dziwna: używam na chwilę obecną 3 telefonów. Używam ich naprzemiennie do oppo a12 mam opaskę mi band 4 a do mi note 10 zegarek amazfit bip s. Gdy używam jednego telefonu powiedzmy z opaską to pozostałe 2 telefony są wyłączone. Gdy przychodzi moment, że chcę akurat używać telefonu który był wcześniej połączony z opaską lub zegarkiem to muszę ponownie ręcznie parować telefon z opaską bądż zegarkiem. Gdy włączam jeden z tych telefonów to muszę od nowa łączyć zegarek lub opaskę. Aplikacja w dodatku często zamiast od nowa łączyć zegarek to często chce sama łączyć opaske. Poza tym mimo iż obie aplikacje są inne to ustawienia przechodzą na inne urządzenie (mi band 4  na amazfit bip s). W opasce mam cały dzień ustawienie aby wybudzać urządzenie a w zegarku 18\22. Gdy chcę włączyć drugie urządzenie to obie aplikacje zapamiętują i dają ustawienia z drugiego urządzenia/aplikacji. Gdy próbie parowanie nie można aktywować urządzenia ale konfiguracja przebiega dalej. Jak to skonfigurować aby nie było potrzeby za każdym razem gdy uruchamiam inny telefon ponownego parowania i aby aplikacje nie brały ustawień od siebie wzajemnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...