Skocz do zawartości

Nie działa Google Play, Gmail, Youtube


dwr

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Nie działają wszelkie aplikacje od Google, aplikacje się uruchamiają ale zawsze wyświetlają "brak połączenia". Telefon należy do mamy więc nie wiem czy ktoś coś grzebał. Rom MIUIPolska v5 wersja 50 (stabilna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie. Nie działają wszelkie aplikacje od Google, aplikacje się uruchamiają ale zawsze wyświetlają "brak połączenia". Telefon należy do mamy więc nie wiem czy ktoś coś grzebał. Rom MIUIPolska v5 wersja 50 (stabilna).

 

Zanim ktoś bardziej rozgarnięty się nie wypowie:

 

  • Sprawdź uprawnienia wszystkich aplikacji Gogla
  • Sprawdź czy nie ma ich aktualizacji
  • Odinstaluj i zainstaluj je ponownie (na początek możesz spróbować z jedną, np Youtube)

To tak na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie mogę odinstalować i instalować aplikacji bo Google Play nie działa też. Mogę tylko odinstalować i potem już lipa.

APK Mirror psze pana. :cool:

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-5-5-12-android-apk-download/

Odisntaluj starą wersję, wyczyść wszelkie syfy z poziomu Panelu Sterowania (niekoniecznie, ale może się przydać) pobierz i installnij nową wersję. Jak już GPlay ci zadziała, to i reszta powinna. Jeśli nie - sprawdź uprawnienia. Jeśli dalej będzie kłopot, oj, tu trzeba będzie pomyśleć. :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakaś grubsza sprawa bo ja w swoim robię 50 mam to samo. 
Czasami przechodzi to samoistnie.
W sumie ostatnio też wgrywałe mod nowa ten rom i po czasie znowu robi sie z tym problem.
Chyba czas przejść na v6

A tak poza tematem ktoś pisał że jest rom 52 tylko na razie brak u nas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...