Jump to content

Kamera IMILAB IPC_016 - nie można połączyć z aplikacją


ciajus

Recommended Posts

Witam. 

Mam problem z dodaniem kamerki IMILAB IPC_016 (zakupiona tu: https://dhgate.com/product/global-version-imilab-ip-camera-night-vision/539382881.html ) do aplikacji Xiaomi Home. Mam zmodowaną apkę wraz z wykupioną subskrypcją, region Polska, w aplikacji dodane czujniki wilgotności, dwa nawilżacze (wersja bez wyświetlacza), reapeter - wszystko działa jak należy oprócz możliwości dodania kamerki. Cały proces wygląda następująco. Aplikacja bez problemu znajduje kamerkę, wybieram swoją sieć wifi, skanuję kod QR z telefonu i kamerka próbuje się połączyć z siecią (dioda miga na niebiesko). Po chwili telefon wyświetla błąd, że przekroczono czas połączenia. Powtarzałem te proces wielokrotnie bez skutku. Zmieniałem region na Chiny, próbowałem z innym routerem WiFi także bez skutku. Czy ktoś jest w stanie naprowadzić co mogę zrobić lub co robię źle? Bardzo proszę o pomoc.

Edited by ciajus
Link to comment
Share on other sites

  • ciajus changed the title to Kamera IMILAB IPC_016 - nie można połączyć z aplikacją

zly dzial ;) jaka masz wersje moda? na ostatniej wersji 6.0.211 bylo kilka raportow o problemie z podlaczeniem kamer. czy mozesz zainstalowac troche starsza wersje moda np 5.9.x (znajdziesz na stronie w dziale АРХИВ ПРОШЛЫХ ВЕРСИЙ) i wtedy sprawdzic? jesli to nie pomoze, zobacz oficjalna apke ze sklepu (prosba, zeby w tej kolejnosci, bo wtedy wiemy ze to wina ostatniego moda). jesli podepnie to zawsze mozesz moda pozniej zainstalowac i po prostu zalogowac sie na konto.

Edited by rezmus
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Po pierwsze, przepraszam za zły dział. Nie byłem do końca pewny czy kamerkę IMILAB można zaliczyć jako kamerę Xiaomi.

Po drugie. Udało się! 

Tak, miałem wersję 6.0.211. Mam subskrypcję Waszego moda, więc zawsze od razu aktualizuję do najnowszej wersji. Usunąłem całkowicie wersję 6.0.211, ściągnąłem i zainstalowałem wersję 5.9.4 i poszło za pierwszym razem bez najmniejszego zająknięcia. Nie było konieczności nawet instalować oficjalnej aplikacji. Po udanym dodaniu kamerki zaktualizowałem do 6.0.211 wewnątrz aplikacji i dalej wszystko działa jak należy.

Dziękuję bardzo! Za pomoc tutaj jak i przy okazji za prace nad modem! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...