Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hej przychodzę z problemem z głośnikiem. Dosłownie przed chwilą, telefon był w kieszeni, nie spadł mi ani się nie zalał - wszystko dobrze działało. Byl rozładowany, podłączyłam go, a gdy włączyłam głośnik kiedy włączę jakąś muzykę lub przyjdzie powiadomienie strasznie trzeszczy, wydaje dźwięk jakby miał ze 100 lat. Najgorzej jest gdy się podglosni lub gdy sa wysokie dźwięki (chodzi o głośnik dolny, z górnym od rozmów telefonicznych wszystko dobrze). Pomocy :( Mam ten telefon od października 2019 r.

Do tego poziomu głośności jest okej

IMG_20200711_151517.jpg

Edytowane przez Magda.a
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...