Magda.a Opublikowano 11 Lipca 2020 Opublikowano 11 Lipca 2020 (edytowane) Hej przychodzę z problemem z głośnikiem. Dosłownie przed chwilą, telefon był w kieszeni, nie spadł mi ani się nie zalał - wszystko dobrze działało. Byl rozładowany, podłączyłam go, a gdy włączyłam głośnik kiedy włączę jakąś muzykę lub przyjdzie powiadomienie strasznie trzeszczy, wydaje dźwięk jakby miał ze 100 lat. Najgorzej jest gdy się podglosni lub gdy sa wysokie dźwięki (chodzi o głośnik dolny, z górnym od rozmów telefonicznych wszystko dobrze). Pomocy Mam ten telefon od października 2019 r. Do tego poziomu głośności jest okej Edytowane 11 Lipca 2020 przez Magda.a
kamillm Opublikowano 12 Lipca 2020 Opublikowano 12 Lipca 2020 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi