Skocz do zawartości

Apka Do Zatrzymania W Pamięci Launchera


KamilDsD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , poszukuję jakiejś aplikacji która by utrzymywała launcher w pamięci , irytuję mnie to jak wracam do ekranu głównego a tam się widgety dopiero włączają...[Nie chce żadnych apex/nova launcher itd. :P]Używam CM11 R25+Launcher z Xperii

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierwsza z brzegu?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartprojects.MemoryLocker&hl=en

 

Możesz też poeksperymentować ze starym chwytem edycji pliku build.prop - rzuć w Googla zapytanie o...

 

ro.HOME_APP_ADJ=1

 

...a dostaniesz stertę artykułów z obrazkami jak to zmontować.

Tu niestety dochodzi kwestia aktualizacji, jest szansa, że grzebanie w pliczku spowoduje niechęć do uaktualniania. Na wszelki wypadek warto zatem zrobić gdzieś na boku kopię build.prop przed grzebaniem.

 

DISKLAJMER: Chociaż nie są to bardzo inwazyjne rzeczy, zawsze jest szansa, że coś się skaszani, więc w razie czego Marvinka umywa łapki jeśli telefon ożyje i spali ci chałupę wraz z rodziną krzycząc przy tym jakieś obelgi po chińsku. :P

 

P.S.

Czemu ludzie nie lubią Miui? Takie fajne to...

Edytowane przez Marvinka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierwsza z brzegu?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartprojects.MemoryLocker&hl=en

 

Możesz też poeksperymentować ze starym chwytem edycji pliku build.prop - rzuć w Googla zapytanie o...

 

ro.HOME_APP_ADJ=1

 

...a dostaniesz stertę artykułów z obrazkami jak to zmontować.

Tu niestety dochodzi kwestia aktualizacji, jest szansa, że grzebanie w pliczku spowoduje niechęć do uaktualniania. Na wszelki wypadek warto zatem zrobić gdzieś na boku kopię build.prop przed grzebaniem.

 

DISKLAJMER: Chociaż nie są to bardzo inwazyjne rzeczy, zawsze jest szansa, że coś się skaszani, więc w razie czego Marvinka umywa łapki jeśli telefon ożyje i spali ci chałupę wraz z rodziną krzycząc przy tym jakieś obelgi po chińsku. :P

 

P.S.

Czemu ludzie nie lubią Miui? Takie fajne to...

Hahah no ok umywaj :) i bardzo dziękuję Pani :D napewno zaraz ogarnę jeden z tych sposobów ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvince się nie panuje. Tzn nie paniuje, chociaż towar już nie pierwszej świeżości. :mrgreen:

 

Powodzenia i jak coś to daj znać, w tym wątku czy pomogło.

 

ro.HOME_APP_ADJ=1 , ten sposób nie zadziałał [CHYBA] , specjalnie włączyłem 3D Marka , benchmark obciążył telefon przez 5 minut i jak wróciłem do ekranu startowego to nastąpiło przeładowanie ;\ ale jak otworzyłem 12 kart w chromie , w każdym otwarty XDA to jak wróciłem do pulpitu to żadnego przeładowania :D więc nw

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm. Dziwna sprawa. Na pewno wszystko po kolei porobiłeś?

 

Jakby coś, tu, na forum był podobny wątek... Ło tu:

 

http://miuipolska.pl/forum/topic/2715-problem-z-xiaomi-red-rice/?p=19780

Dzięki , poczytam i zobaczę co dalej :) chyba wrócę jednak do Miui V5 , brakuje mi tego całego wyglądu Miui , jest ładny no i w sumie działa perfekt :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...