Skocz do zawartości

Miui 12 jako całość


Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

Będzie trochę narzekania z mojej strony...
Zacznę od ciemnego motywu, który najbardziej ucierpiał po przejściu na M12. W MIUI 11 działało to w miarę dobrze, nie zauważyłem większych problemów, ale tutaj to jest porażka. Większość aplikacji po włączeniu wygląda jakby była w wersji beta. Np. pasek discovery, gdzie tematy są ciemne, ale tło już jest białe... Arkusze Google to poezja. Tekst jak i tło są białe, co bardzo ułatwia czytanie. Nie wiem jak na to wpadli, ale premia na pewno wpadła :D
Kolejna rzecz to gesty. Zacinają się. Nie działa funkcja przytrzymania gesty, aby przejść do poprzedniej aplikacji.
Super tapety są całkiem spoko, ale względem ikon są przyciemnione, jakby były robione wieczorem. Opcja Dostosuj tapetę do ciemnego motywu nie działa :/ Drenaż batierii przy włączonych super tapetach jest kolosalny. 1h 37 min włączonego ekranu, a bateria znikała w oczach...
Wracając do paska discovery. Czasem, nie wiem jeszcze od czego to zależy, pasek potrafi zaciąć się w poziomej orientacji ekranu i kafelki wychodzą poza ekran...

Wiem, jest to beta, ale jak na razie najgorsza do tej pory. M11 nie było tak zepsute w becie, a premiera M12 już się odbyła.

I do tego mała prośba gest rozwijania paska powiadomień po lewej stronie ekranu mogło by być lekko przesunięte w prawo. Jako osoba praworęczna przeważnie rozwijam pasek nawigacyjny, z zamiarem rozwinięcia paska powiadomień...

"Testuję" na Mi 9 v20.05.21 Dołączam screeny.
 

Screenshot_2020-05-22-13-28-48-079_com.google.android.apps.docs.editors.sheets.jpgScreenshot_2020-05-22-13-27-18-919_com.miui.home.jpgScreenshot_2020-05-22-13-44-07-970_com.digibites.accubattery.jpgScreenshot_2020-05-22-13-44-29-637_com.digibites.accubattery.jpg

Edytowane przez Kertukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...