AdrWoj97 Opublikowano 13 Maja 2020 Opublikowano 13 Maja 2020 (edytowane) Witam, Chciałem zapytać czy ktokolwiek znalazł rozwiązanie dotyczące powiadomień z aplikacji messenger na MIUI 11. Otóż powiadomienia przychodzą cały czas bez przerwy i w momencie gdzie na jakiejś grupie występuje gorąca dyskusja telefon włącza tryb "dyskoteka" i wydaje dźwięki cały czas dopóki owa dyskusja się nie zakończy. Wiem z doświadczenia że telefony firmy Samsung i Apple posiadają opcje że po 3 powiadomieniach z aplikacji messenger telefon czeka aż odczytamy daną konwersację nie robiąc z siebie wabika który wydaje dźwięki żeby go znaleźć. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź. received_323569825292404.mp4 Edytowane 14 Maja 2020 przez AdrWoj97 Rozwinięcie tytułu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się