Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam,

Chciałem zapytać czy ktokolwiek znalazł rozwiązanie dotyczące powiadomień z aplikacji messenger na MIUI 11. Otóż powiadomienia przychodzą cały czas bez przerwy i w momencie gdzie na jakiejś grupie występuje gorąca dyskusja telefon włącza tryb "dyskoteka" i wydaje dźwięki cały czas dopóki owa dyskusja się nie zakończy. Wiem z doświadczenia że telefony firmy Samsung i Apple posiadają opcje że po 3 powiadomieniach z aplikacji messenger telefon czeka aż odczytamy daną konwersację nie robiąc z siebie wabika który wydaje dźwięki żeby go znaleźć.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

 

Edytowane przez AdrWoj97
Rozwinięcie tytułu
  • mrosi odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...