Skocz do zawartości

Problem z udostępnieniem internetu (HOTSPOT) Miui 11.0.3 global


TomaszAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystich.

Piszę do Was, gdyż od pewnego czasu miewam problem z udostępnianym w moim poczciwym 3 letnim flagowcu Xiaomi mi 6.

Od mniej więcej 2 tygodni natykam się na problem z udostępnianiem internetu (HOTSPOT). Gdy próbuję się połączyć z hotspotem urządzeniem tj. IPAD 10.2, wiem wiem to nadgryzione jabłuszko :( to wyskakują mi przeróżne komunikaty od niewłaściwego hasła(pomimo że hasła są na 100% właściwe) po komunikat typu "Nie można się połączyć z wybraną siecią". Na początku myślałem że problem jest po stronie nadgryzionego jabłka, ale przywracałem tam ustawienia sieciowe, zapominałem sieć hotspot, by ponownie się połączyć. Ale to nie pomagało, albo pomagało względnie. Mianowicie zadziałało jak wyłączyłem niski transfer danych, ale to pomogło tylko na chwilę. Obecnie pojawiają się komunikaty które wyżej wymieniłem, a do tego dochodzi fakt że pokazuję że urządzenie jest połączone i natychmiastowo się rozłącza bądź, nie ma ikonki wskazującej że się połączył z siecią. Reset danych komórkowych nie pomógł. Z innym urządzeniem w tym wypadku z androidem również efekt końcowy jest taki sam. Z tego co widziałem doskwiera na miui 11.

Czy macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

Mam nadzieje że się uda rozwiązać ten problem bo przymierzam się do mi 10 jak trafi do Polski

Czy problem był omawiany w starych wersjach czy w konkretnie tej wersji miui? Nie wiem czy felieton mam napisać żeby ktoś  był w stanie odpisać a nie wrzucać odrazu do kosza?

Edytowane przez TomaszAn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...