Skocz do zawartości

Kalibracja Czujnika Proxy - Menu Po Chinsku


barni4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj uruchomilem nowy Xiaomi Redmi LTE. Wszystko w porzadku, do czasu, gdy podczas wybierania rozmowy glosowej, okazalo sie, ze telefon - nawet polozony na stole, daleko od ucha - gasnie po polaczeniu, nie mozna go wybudzic, nie mozna zakonczyc rozmowy.

 

Z aplikacji diagnostycznej wynika, ze niezaleznie od polozenia telefonu czujnik podaje non-stop parametr "near', tak, jakby byl ciagle zblizony

 

Probowalem skalibrowac czujnik wchodzac przez kod *#*#6484#*#*, jednakze menu kalibracji jest po chinsku - nie mam pojecia, ktora pozycja to proxy, nie mowiac juz o dalszych krokach.

 

Czy ktos z Was bylby w stanie przeprowadzic mnie przez to chinskie menu, tak, by udalo sie skalibrowac czujnik? (wersja MIUI - MIUI-KHICNBF96.0)

 

Pozdrawiam

barni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamcza - dzieki:)

Renegade - idac Twoim tokiem myslenia - gdybym napisal, ze wgrywam soft, powiedzialbys, ze nie ma czegos takiego jak soft, jest tylko software, a soft to widziales tylko papier toaletowy np w lidlu? zartuje - to bezsensowna dyskusja.

 

A do rzeczy - wgranie v 6 pomoglo w kwestii spolszczenia menu, w ktorym mozna skalibrowac czujnik - kalibracja rozwiazala problem. fabrycznie nowy telefon mial rozkalibrowany czujnik i jakis dziwny rom... teraz jest w porzadku.

 

 

Dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

witam

posadam telefon hm note 1lte

i mam taki klopot ze

jak wybieram numer tel czyli dzwonie

to w momencie nacisniecia zielonej sluchawki telefon gasnie i zadne przyciski nie dzalaja

numer jest wybierany i dodzwonie sie ale w momecie wybierana numeru nic nie moge zrobic jak ktos ma poczte glosowa to musze baterie wyciagnac i zrestartowac telefon

jakas rada

dopisze wymienilem wysfetlacz i przycisk power i volume

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...