Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mi 9T (Redmi K20) 6/128 GB - 1300 PLN + KW


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi 9T *Redmi K20) czarny, w wersji 6/128 GB.

Opis: mam na sprzedaż smartfonXiaomi Mi 9T Dual SIM, w kolorze czarnym, w wersji 6 / 128 GB. Telefon został zakupiony 18 października 2019 roku w licencjonowanym sklepie Mi-Store i jest na gwarancji. Telefon nie ma blokady SIM-lock (na co dzień korzystam z dwóch kart - Orange i Plus).
Oferowany egzemplarz, od wyjęcia pudełka na ekranie ma naklejoną folię ochronną 3MK Shield i jest noszony w etui (na zmianę używam różnych etui). Jego stan mogę uznać za sklepowy. Nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania. Telefon jest oczywiście całkowicie sprawny. Uprzedzając ewentualne pytania, telefon został odłączony od kont Xiaomi i Google, zatem nowy właściciel nie będzie miał żadnych problemów.
Oferowany Xiaomi Mi 9T ma odblokowany bootloader i pracuje pod kontrolą najświeższej wersji MIUI Polska/EU (stabilnej). Bateria wytrzymuje 1 - 2 dni normalnego (FB, MSG, Insta, SMS, rozmowy, ebooki, muzyka) użytkowania na jednym naładowaniu.
W zestawie, który oferuję znajdzie się:
- telefon Xiaomi Mi 9T Dual SIM 6 / 128 GB w kolorze czarnym,
- oryginalne opakowanie,
- ładowarka sieciowa (nieużywana),
- przewód microUSB (nieużywany),
- akcesoria dodatkowe (spinka do tacki SIM, instrukcje),
- dowód zakupu - paragon (oryginał)

W gratisie dwa etui (wśród nich Nillkin Nature) oraz zapasowa folia ochronna na ekran.

Cena: 1 300 złotych plus koszty wysyłki. Dla Forumowiczów KW w cenie (poza Allegro), może być przesyłka kurierska pobraniowa..

Aukcja allegro/olx:

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-redmi-k20-6-128-gb-gwarancja-8811565938

Kontakt: PW

Zdjęcia:

Xiaomi_Mi_9T_01.jpgXiaomi_Mi_9T_02.jpgXiaomi_Mi_9T_03.jpgXiaomi_Mi_9T_04.jpgXiaomi_Mi_9T_05.jpgXiaomi_Mi_9T_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...