Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Samsung Galaxy Note 9 6/128 GB - 2099 PLN plus KW


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: Samsung Galaxy Note 9 6/128 GB

Opis: Mmam na sprzedaż smartfon Samsung Galaxy Note 9 Dual SIM, w kolorze czarnym, w wersji 6 / 128 GB. Telefon został zakupiony 30 lipca 2019 roku w Orange i jest na gwarancji. Telefon nie ma blokady SIM-lock (na co dzień korzystam z dwóch kart - Orange i Plus).

Oferowany egzemplarz, od wyjęcia pudełka na ekranie ma naklejoną folię ochronną i jest noszony w silikonowym etui. Jego stan mogę uznać za sklepowy. Nie wiem skąd, na górnej krawędzi znalazła się ryska. Telefon nie upadł, w nic nim nie uderzyłem. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić czy otarcie jest tam od chwili wyjęcia z pudełka. Na pewno otarcie jest trudne do zauważenia i trzeba dokładnego przyjrzenia się aby je zauważyć.

Telefon jest oczywiście całkowicie sprawny. Bateria wytrzymuje 1 - 2 dni normalnego (FB, MSG, Insta, SMS, rozmowy, ebooki, muzyka) użytkowania na jednym naładowaniu.

 

W zestawie, który oferuję znajdzie się:
- telefon Samsung Galaxy Note 9 Dual SIM 6 / 128 GB w kolorze czarnym,
- oryginalne opakowanie,
- ładowarka sieciowa,
- przewód microUSB (nieużywany),
- zestaw słuchawkowy (nieużywany),
- akcesoria dodatkowe (przejściówki, końcówki rysika, spinka do tacki SIM, etc.),
- dowód zakupu - faktura (oryginał),
- papierologia.

GRATIS - trzy etui (wśród nich Nillkin Air i Baseus) oraz dwie sztuki folii ochronnej na ekran.

Cena: 2099 PLN plus koszty przesyłki - wedle życzenia kupującego. Dla Forumowiczów cena zawiera koszty przesyłki kurierskiej ubezpieczonej na pełną kwotę zakupu.

Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-note-9-6-128-gb-gwarancja-8595549116

Kontakt: poprzez aukcję lub PW.

Zdjęcia: w aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...