Skocz do zawartości

Xiaomi Mi9 Pro 5G - kiedy obniżka cen?


masseur

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi9 Pro 5g. Pierwsze pytanie, czy wciąż warto zamawiać Xiaomi z Chin? Po drugie ile mniej więcej trzeba czekać na znaczącą obniżkę cen? Media informowały, że cena tego modelu będzie zaczynać się od ok 2100 zł, a póki co na aliexpress trzeba wydać z 2500 zł. Jak długo muszę czekać na obniżkę ceny do 2000 zł lub mniej? Bardziej to kwestia dni, tygodni czy miesięcy?

Edytowane przez masseur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, masseur napisał:

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi9 Pro 5g. Pierwsze pytanie, czy wciąż warto zamawiać Xiaomi z Chin? Po drugie ile mniej więcej trzeba czekać na znaczącą obniżkę cen? Media informowały, że cena tego modelu będzie zaczynać się od ok 2100 zł, a póki co na aliexpress trzeba wydać z 2500 zł. Jak długo muszę czekać na obniżkę ceny do 2000 zł lub mniej? Bardziej to kwestia dni, tygodni czy miesięcy?

Wszelkie zrodla podaja, ze telefon zostal zaprezentowany 24 wrzesnia, a sprzedawany na rynku chinskim bedzie od 31 pazdziernika. Wszystko co widzisz na ali i w innych sklepach, to preordery. I jak to zwykle bywa ceny sa zabojcze. Natomiast nie licz na znaczna obnizke natychmiast po pojawieniu sie na rynku, bo ludzie jak zwykle beda go wykupywac na pniu, wiec problem z dostepnoscia oznacza z automatu wyzsza cene. 
Poza tym kupujesz od posrednikow, a zaden z nich nie dziala charytatywnie. To ze w chinach w sklepie tel kosztuje te 2100zl, nie oznacza ze posrednik ci go sprzeda za 2100 czy 2200zl, bo to dla niego zerowy zarobek.
Obnizki pewnie zaczna sie po miesiacu od wejscia na rynek, ale jak beda duze - ciezko wrozyc. Najwieksze beda zapewne na poczatku 2020 roku jak zaczna pojawiac sie plotki na temat kolejnego flagowca Mi10, czy jak tam xiaomi go nazwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...