Skocz do zawartości

MI6 - Nie działa wifi i karta sim


zbigdebo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. W MI6 miałem problem w wifi i kartą sim. Karta wifi i sim włączała się po czym po kilkudziesięciu sekundach się wyłączała. Zrobiłem sobie kopię danych i zrobiłem wipe. Niestety nie zajarzyłem, że włączone było konto mi. Teraz po próbie włączenia mam info o wpisaniu hasła do konta, ale nie mogę włączyć dostępu do netu bo nie działa wifi i sim. Czy jest jakaś możliwość wrzucenia innego romu, który być może włączy wifi i sim? Mam odklejony tył, a doczytałem, że to można zewrzeć styki na płycie (test point), co umożliwi odblokowanie bootloadera. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam chyba podobny problem z wi-fi. Podczas aktualizacji Miui wystąpił błąd. Na początku nie mogłem odblokować telefonu, ale w końcu udało mi się za którymś razem wyłączyć i załączyć bez włączającej się samoczynnie aktualizacji z błędem. Kiedy już uruchomiłem fon stwierdziłem, że nie mogę włączyć wi-fi. Przycisk załącza się na sekundę i wyłącza. Telefon też pokazuje mi, że karta SIM nie działa, jednak wszystkie inne funkcje mi raczej działają. Powiedzcie jak uruchomić to wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...