Skocz do zawartości

Problem Z Mikrofonem


GHOST13795

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo. Co ciekawe dyktafon nagrywa lepiej. Film dźwięk normalnie. Walcze dobry tydzień z tym z kolegami z całego swiata

.

Zapomnialem dodać ze zainstalował em CM najnowszy i to samo. Ogólnie ludzie z xiaomi eu maja ten sam problem z 47 a wertujac gogle problem pojawiał się prędzej. Niektórym pomagało dodawanie funkcji rozpoznawania głosów (mikrofon google , search voice) w uprawnieniach do zaufanych aplikacji ( settings- permission) mi nie pomogło. Ogólnie na weekend nie mam czasu ale komuś pomógł downgrade do 36 i do 47 od razu. Ma ktoś link do 36?

Edytowane przez AntyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja zaobserwowalem to bylo pojawilo to sie w v45 wtedy raz bylo mnie slychac raz nie,pomagał restart,ale jesli pozamykalo sie procesy jakims task menagerem znow niebylo nic słychac,rownoczesnie z wgraniem v45 znikł viper sound z menu mimo ze w procesach stał jako aktywny,dogralem vipera z marketu play,efekty dzwiekowe sie pojawily ale mikrofon zgasl i juz restarty sie nie pojawialy,wtedy zrobilem downgrade do v43 wszystko wrocilo,viper,mikrofon działał wiec zrobilem update odrazu v47 teraz jest viper,mikrofon dziala nawet po zamykaniu procesow taskmenagerami ale dziala bardzo bardzo słabiutko,rozmawiajac tak jak podczas rozmowy czyli z boku a dziurka jest nadole nic nie slychac,mowiac glosno wprost do dziurki trzymajac tele przed ustami slychac ale bardzo slabo i rozmowca musi sie dobrze wsłuchiwac,ręce mi juz opadaja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...