Skocz do zawartości

Problem Z Cichym Głośnikiem


Dariog83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od kiedy przeszedłem na Miui v6 mam problemy z głosem w swojej słuchawce. Bardzo słabo słychać rozmówce z drugiej strony. Do niedawna radziłem sobie tak ze resetowałem telefon i wszystko wracało do normy ale po ostatniej aktualizacji nawet to nie pomaga.

Wiem ze ściszenie rozmów mimo ustawionego głośnika na maksa włącza się po tym jak nie odbiorę telefonu i włączy się przekazywanie rozmów (opcja wyłączona mimo to sie włącza :)) tak jak pisałem wyżej restart tel działał ale już nie działa. Ma ktoś pomysł co to może być??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kiedy przeszedłem na Miui v6 mam problemy z głosem w swojej słuchawce. Bardzo słabo słychać rozmówce z drugiej strony. Do niedawna radziłem sobie tak ze resetowałem telefon i wszystko wracało do normy ale po ostatniej aktualizacji nawet to nie pomaga.

Wiem ze ściszenie rozmów mimo ustawionego głośnika na maksa włącza się po tym jak nie odbiorę telefonu i włączy się przekazywanie rozmów (opcja wyłączona mimo to sie włącza :)) tak jak pisałem wyżej restart tel działał ale już nie działa. Ma ktoś pomysł co to może być??

U mnie działa to tak - cicho słychać , podczas rozmowy vol up do końca, dalej cicho to raz vol down i znów up i nagły skok głośności w słuchawce. Edytowane przez madden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipe robiłem. Drugi sposób spróbuje przy najbliższej okazji. Poza tym restart telefonu znowu zadziałał i poprawił jakoś dźwięku do normalnego ustawienia i da się rozmawiać. Trochę to męczące ale puki co trzeba sobie jakoś radzić, a nóż przy następnej aktualizacji coś poprawia. Chyba że ktoś ma jeszcze jakaś ciekawą rade??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...