Sign in to follow this  
Mariusz

Jak włączyć znaczek połączenia GPS przy zegarku systemowym?

Recommended Posts

Witam,

Po aktualizacji Miui zniknela ikonka powiadomienia o połączeniu GPS przy zegarku systemowym. Byla ona bardzo użyteczna. Czy ktoś podpowie, jak ją przywrócić? Przeklikałem już chyba wszystkie opcje, ale nie znalazłem możliwości włączenia tej ikony,

Ewentualnie skąd można pobrać poprzednią wersję MIUI (z marca czy kwietnia tego roku), w której ikonka ta była domyślnie widoczna. W moim odczuciu po aktualizacji telefon znacznie zwolnił i zostały doinstalowane niepotrzebne mi narzędzia zajmujące tylko miejsce.

Pzdr, M

Ikonka jest. Widzę, że nie jestem sam. Coś jest z GPS, bo czasami też się nie włączy i dopóki nie wrzucę na telefon gps.conf (który znika od razu po wgraniu), to nie mam GPS, nawet w engineer mode.

Hmm, u mnie GPS działa. Tylko nie mam ikonki przy zegarku. Wcześniej ikona byla i intuicyjnie sygnalizowała kiedy GPS jest włączony i kiedy jest zasięg.

pzdr, M

Teraz też jest ikonka ale nie taka jak była kiedyś przy zegarku ... teraz jest ciągle na pasku powiadomień po lewej stronie i wygląda jak znacznik mapy google :) lub jak oczko od igły ;)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this