Skocz do zawartości

Xiaomi Wifi Repeater 2 łącznie 90% connection timeout


primo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem Xiaomi Wifi Repeater 2, zrobiłem wszystko jak trzeba aplikacja mihome,konto, region CHiny,skanowanie, wpisałem hasło do swojego wifi, gdy łączenie dochodzi do 90% wyskakuje connection timeout. Zmieniałem region na Polska, Singapur, Tajwan, bez problemu znajduje repeatera, ale cały czas problem connection timeout. Odblokowałem porty na routerze, zmieniłem typ zabezpieczeń, ściągałem starsze wersje aplikacji mi home, za każdym razem resetowałem repeatera po zmianach i dalej nic. Szlak mnie trafia, bo żadne rozwiązanie nie pomaga, a problem jest powszechny na całym świecie. Internet mam od orange Funbox2, ale inni nie mają tego problemu na końcu parowania: "Connection timeout".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem nawet bez hasła, ale niestety nie ruszyło :)  Podczas parowania urządzenia przy 90% staje jak u innych z tym problemem i wywala błąd przekroczenia czasu łączenia (connection timeout). Jedyne pocieszenie jest takie, że zapala się niebieska dioda i mam 2 sieć z _plusem, ale nie mam dostępu do tego urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 5.04.2019 o 20:16, primo22 napisał:

próbowałem nawet bez hasła, ale niestety nie ruszyło :)  Podczas parowania urządzenia przy 90% staje jak u innych z tym problemem i wywala błąd przekroczenia czasu łączenia (connection timeout). Jedyne pocieszenie jest takie, że zapala się niebieska dioda i mam 2 sieć z _plusem, ale nie mam dostępu do tego urządzenia. 

Mam ten sam problem ale u\ mnie nawet dioda nie zmienia koloru i nie tworzy się 2 sieć. Nie znalazłem w necie żadnej informacji, która pozwoliłaby rozwiązać ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po zmianie dostawcy internetu na virgin media repeater disks bez problemu. Parowanie przeszło bez żadnych problemów.

Zabezpieczeń nie ruszałem.

Urządzenie podszywa się pod router i nie musi tworzyć nowej sieci. Wzmacnia sygnał co nie powoduje konieczności zmiany wifi poruszając się po domu. Do nazwy sieci dodany został znaczek mi .

 

ce2eccba23cc9ea50e2ab4f59659b007.jpg

 

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

09d26db390fbee582fa5768f61ee2380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...