Jump to content

primo22

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by primo22

  1. Witam, moja luba ma problem z telefonem Xiaomi Redmi 5A. Od kilku dni ładowarka od jej telefonu i moja od Redmi 4X nie ładuje jej telefonu. Owszem pojawia się piorunek, ale nie ładuje. Przy wyłączonym telefonie jest to samo. Ładowarki są w porządku, bo ja ładuje nimi swój telefon, a syn Huaweia. Co ciekawe ładowarka modyfikowana wtyczka LG kabel usb od nokii ładuje jej telefon bez problemu. Miał ktoś podobny problem?
  2. próbowałem nawet bez hasła, ale niestety nie ruszyło Podczas parowania urządzenia przy 90% staje jak u innych z tym problemem i wywala błąd przekroczenia czasu łączenia (connection timeout). Jedyne pocieszenie jest takie, że zapala się niebieska dioda i mam 2 sieć z _plusem, ale nie mam dostępu do tego urządzenia.
  3. Witam, kupiłem Xiaomi Wifi Repeater 2, zrobiłem wszystko jak trzeba aplikacja mihome,konto, region CHiny,skanowanie, wpisałem hasło do swojego wifi, gdy łączenie dochodzi do 90% wyskakuje connection timeout. Zmieniałem region na Polska, Singapur, Tajwan, bez problemu znajduje repeatera, ale cały czas problem connection timeout. Odblokowałem porty na routerze, zmieniłem typ zabezpieczeń, ściągałem starsze wersje aplikacji mi home, za każdym razem resetowałem repeatera po zmianach i dalej nic. Szlak mnie trafia, bo żadne rozwiązanie nie pomaga, a problem jest powszechny na całym świecie. Internet mam od orange Funbox2, ale inni nie mają tego problemu na końcu parowania: "Connection timeout".
×
×
  • Create New...