adeek83 Opublikowano 22 Marca 2019 Opublikowano 22 Marca 2019 Witam Sprawa wyglada tak gdy wylaczam wifi i dane komorkowe to i tak ciagle mam aktywna ikone lte ma ktos pomysl jak to wylaczyc
Nezumi Opublikowano 22 Marca 2019 Opublikowano 22 Marca 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Bo telefon ciągle jest połączony z nadajnikiem 4G/LTE to co ma pokazywać?
Rekomendowane odpowiedzi