Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] [NIEAKTUALNE] Projektor laserowy Xiaomi biały, stan idealny, 4400PLN


Mymi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: Projektor laserowy Xiaomi biały, wersja chińska

Opis: Witam.

Mamy go rok i to był super zakup, fajne głośniki, wygodny do używania ponieważ nie trzeba go montowac pod sufitem aby nie przeszkadzał, świetny obraz.

Jest to wersja chińska EDIT - ale skasuje CN i zainstaluje soft EU lub PL dla zainteresowanych.

Projektor jest zarówno w stanie idealnym wizualnie jak i mało używany - np w zeszłym togdniu nie był włączony nawet na minutę. Niestety nie udało mi się znaleźć ile godzin w sumie go używaliśmy lecz wątpię aby to było więce niż 800 godzin - laser jest sygnowany na 25000 godzin :)

Posiadamy do niego oryginalny styropian ale bez pudełka tekturowego :) preferowałbym odbiór osobistu (czasami Warszawa, czasmi Kraków, czasami Lublin, czasami Zamość) poniewaz jednoczesnie wtedy mozesz go sprawdzic i zobaczyc ze dziala idealnie.

Dlaczego sprzedajemy ? Dostalismy wersje 4k na prezent i dwa projektory to za duzo :)


Cena: 4400pln - na allegro najtanszy nowy jest za 6900pln, więc zarówno oszczedzasz 2500pln, jak i mozesz miec wlasnego Androida (Wersja EU ma Androida 8 i nie ma do niej softu, z tego co rozumiem. Na tym mozesz zainsalowac polskiego google assistant)

Link do opisu po angielsku:

https://www.mi.com/us/mi-laser-projector-150/


Aukcja allegro/olx: (na razie oferta tylko dla forum miui ;) )

Kontakt: Najlepiej poprzez wiadomosci na forum

Zdjęcia (ciagle z softem CN):

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

f.jpg

 

[NIEAKTUALNE] Projektor sprzedany, nowy wlasciciel szaleje :)

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Projektor laserowy Xiaomi biały, stan idealny, 4400PLN
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...