Sign in to follow this  
Kaudii

Jakie Etui i szkło używacie?

Recommended Posts

Witam wiem, że jako użytkownicy Mi88EE jesteśmy w mniejszości, dlatego też jestem ciekaw kto jakiego etui i szkła używa do ochrony naszych telefonów oraz kto ma jakie doświadczenia z ich wyborem/ doborem.

Ja korzystam z etui dokładnie jak te pod poniższym linkiem.  Niestety w tej chwili nie używam szkła ze względu iż,  nie znalazłem idealnie dopasowanego do tego modelu. Większość wygląda super, super się nakłada,  ale są problemy  z źle spasowanym otworem na przednią kamerę,  bo jest lekko przesunięta w stosunku do zwykłego Mi8, lub jak powiedzmy, że nie jest idealnie ale w miarę to jest problem z działaniem odblokowywania twarzą, np nie jest w stanie w ogóle wykonać dodania wzoru twarzy.

Po zdjęciu szkła wszystko jak ręką objął, a miałem już z 7 różnych szkieł i zawsze ten sam problem

Czekam na wasze wypowiedzi

Link do etui:

https://m.aliexpress.com/item/32880812856.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32880812856&productSubject=32880812856&tt=sns_none&aff_platform=default&cpt=1550927054947&sk=8WblSxX&aff_trace_key=fd6da21934d442bb9eabc2c4efd57f26-1550927054947-02329-8WblSxX&terminal_id=14607f2404c049a88fc1d28e2b79ebe

Edited by Kaudii

Na Twoim miejscu na pewno nie kupowałabym obudowy z aliexpress... jakościowo obudowy nie są wytrzymałe. Lepiej wydać troszkę więcej pieniążków, a kupić coś porządnego. Zazwyczaj kiedy kupuje etui na swój telefon zamawiam je z https://funnycase.pl/produkty/19-xiaomi/58799-redmi-s2. Przejrzyj sobie ten sklep, na pewno znajdziesz obudowę na swój model telefonu. 

Edited by Venona
literówka
  • Like 1

Dzięki, ale znam ten sklep i niestety nie mają etui dla Mi8EE/Pro,  tu masz czytnik linii pod ekranem nie na plecach, a zależało mi na etui, które nie zakrywa oryginalnego tyłu,  czyli musi być przezroczyste.