mseba5 Opublikowano 29 Stycznia 2019 Opublikowano 29 Stycznia 2019 Cześć.Mam pytanie skąd wziąć hasło do MIUI.Zrobiłem reboot telefonu i teraz moj redmi 4x prosi o hasło (178****451). skąd je wziażc ,nigdy tego nie miałem .Prosze o pomoc
Nezumi Opublikowano 29 Stycznia 2019 Opublikowano 29 Stycznia 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jest to hasło do MiAcc do którego został ten telefon przypięty. Skąd wziąć? Z głowy...
Rekomendowane odpowiedzi