Skocz do zawartości

Zmiana nazwy urządzenia i nieprawidłowe działanie czytnika


MST

Rekomendowane odpowiedzi

ROM Miui Polska

Zrobiłem sobie paczkę, która dodaje blokadę reklam i podmienia nazwę Mi Note 2 na galaxy s7, po to by móc widzieć więcej aplikacji w google play. Jak choćby Max Payne, który jest niedostępny dla tego telefonu , a chodzi świetnie. Po wgraniu wystarczy wyczyścić pamięć apki sklepu i restart.

Problem po zmianie nazwy jest taki, że czytnik przestaje się zachowywać jak HOME po dotknięciu, tylko coś ala ENTER. Jak przywrócę oryginalne wpisy "kopia" to problem znika :P

W sumie to nie wiem gdzie ten post umieścić, by był skutecznie rozpatrzony.

 

run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.model=.*:ro.product.model=SM-G930F:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.brand=.*:ro.product.brand=samsung:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.name=.*:ro.product.name=heroltexx:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.device=.*:ro.product.device=herolte:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.manufacturer=.*:ro.product.manufacturer=samsung:' /system/build.prop");

 

Mi_Note_fixy_galaxy_s7.zip

Mi_Note_fixy_kopia.zip

Edytowane przez MST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...