kuki4sbc Opublikowano 11 Listopada 2018 Opublikowano 11 Listopada 2018 Witam serdecznie. Mam nastepujacy problem. Wczoraj spadl mi telefon na kamien i niestety dolna czesc ekranu przestala reagowac na dotyk. Chcialbym jakos zgrac chociaz zdjecia z tego telefonu przed wyrzuceniem go do smietnika < juz i tak bateria nie trzyma i do tego ten dotyk > Po podpieciu do komputera telefon jest w trybie ladowania i nie moge kliknac ,aby wejsc w przesylanie multimediow . Nawet po obroceniu ekranu nic sie nie dzieje. Czy jest jakis inny sposob ,aby to zmienic lub jakos przeslac bez uzywania dolnej czesci ekranu? Pozdrawiam
Nezumi Opublikowano 11 Listopada 2018 Opublikowano 11 Listopada 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Użyj TWRP...
Rekomendowane odpowiedzi