Jump to content

Padnięty dotyk

YodaPOL

Recommended Posts

Kupiłem ostatnio dotyk z aliexpress do xiaomi redmi 1s.Opis ok niby do mojego telefonu a jednak po zamontowaniu nowego dotyku tel nie reaguje na dotyk .Pan w serwisie nie dał gwarancji na dotyk ze bedzię działał ale 20zł za przyklejenie zabrał.Teraz pytanie gdzie mogę kupić działający dotyk w normalnej cenie ?

Twoim błędem było, że kupiłeś go na aliexpress  :-| Niestety nie wiem, gdzie możesz kupić oryginalny

Dajcie już spokój - wszyscy tylko narzekają na to aliexpress, na aledrogo też są wałkarze i wszędzie można kupić lipę.... co do tematu to jak nie potwierdziłeś transakcji to zgłoś to sprzedającemu, prześlij dowód i żądaj zwrotu poniesionych kosztów. Jest też możliwość że facet w serwisie go źle założył, jak masz potwierdzoną transakcje to do serwisu uderz do typa z pytaniem czemu nie hula? Ogólnie jak zamontował to czemu nie sprawdziłeś na miejscu?

Nigdzie indziej nie znalazem wiec kupilem na ali.Tranaskce potwierdzilem bo dotyk wyieminony byl 3 dni pozniej jak przyszedl.Facet zrobil i mowi ze nie dziala no to jeszcze sam w domu zobaczylem niby tasma ok, przyklejony tez dobrze wiec pewnie wina chinczyka ktory robil dotyk.Moze na ibuygou maja ?

Nigdzie indziej nie znalazem wiec kupilem na ali.Tranaskce potwierdzilem bo dotyk wyieminony byl 3 dni pozniej jak przyszedl.Facet zrobil i mowi ze nie dziala no to jeszcze sam w domu zobaczylem niby tasma ok, przyklejony tez dobrze wiec pewnie wina chinczyka ktory robil dotyk.Moze na ibuygou maja ?

A kupiles sam digitizer czy digitizer z wyswietlaczem? Bo sam digitizer to lipna podrobka. Oryginal jest sparowany z wyswietlaczem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...