Skocz do zawartości

"OEM unlocking" w opcjach programistycznych wraca do pozycji "OFF"


CukierPuder

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Natykam się na problem z odblokowaniem bootloadera już na samym starcie - wchodząc w opcje programistyczne i klikając w "OEM unlocking" suwak przełącza się na pozycję "ON", by przy pierwszej lepszej okazji (zmiana orientacji, powrót do poziomu wyżej w ustawieniach itp.) znów się wyłączyć, co nie pozwala mi na odblokowanie bootloadera narzędziem MiFlash Unlock.

Gdzieś mi się obiło (chyba nawet bym nie skłamał, gdybym powiedział, że na tym forum ten post widziałem), jakoby najnowsze wersje systemu uniemożliwiały ustawienie tego suwaka na stałe w pozycji włączonej, a napomknę tylko, iż zainstalowałem już MIUI 10... Czy prawdą jest to o czym mówię, że jednak tylko coś źle zrozumiałem i oczywiście, czy w takim wypadku jest możliwość obejścia w jakiś sposób tego problemu?

Pozdrawiam,
Łukasz.

Przepraszam za duplikat, przeglądarka sypnęła 404, a po odświeżeniu po raz kolejny dodała temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dzidexx napisał:

Ty to powinieneś wiedzieć. Powiązałeś/dodałeś to konto na fonie?

Podłącz w trybie fastboot i spróbuj odblokować.

Powiązałem, nie da się odblokować - wysypuje na 50%

9 godzin temu, olaboga napisał:

Musisz powiązać konto z urzadzeniem i odczekać ile ci pokażę i to wszystko żeby odblokować bootloader po co włączasz ten OEM?

Dodałem konto w ten sposób - nie pokazało mi żadnego czasu, który muszę odczekać. Po raz pierwszy tę operację przeprowadziłem kilka tygodni temu, więc nawet jeśli takie ograniczenie czasowe by istniało, to już raczej by wygasło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...