Skocz do zawartości

Który lepiej kupić Redrice 1s czy Redmi Note ? A może zupełnie inny ?


lg4xhd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znajoma chce zakupić sobie nowy smartfon. Obecnie ma xperia neoV, muli on niesamowicie, brak miejsca na dysku co chwile itp.

Chciała mieć duży, ładny, zeby wszysto na nim działało (gry, internet, multimedia itp.)  w miarę płynnie, bez jakiś lagów. W miarę dobry aparat min8Mpix. Aero2.

Z początku chciała zakupić Nokię 1320. Z tym, że ona jest na Windowsie, a wiadomo, tam jest dość dużo ograniczeń. Później myślała na jakimś LG czy Samsung tak do 6" na andku.
Ona lubi duże telefony.
Kupując MI3 byłem naprawdę pod wrażeniem, że chiński telefon może być tak dobrze wykonany, dlatego też pomyślałem o Xiaomi. Czy RR i note są tak samo dobrze wykonane jak np. MI3.

Z kolei jak tak czytam sobie specyfikacje, to widzę, że redrice 1s oraz redmi note, mogłoby być dla niej chyba najlepszym wyborem.
 

W tym Redrice jest procek 4-rdzeniowy, ale snapdragon i 1GB ramu.

W Note 8-rdzeniowy ale Mediatek i 2GB ramu.

 

Który z nich byłby lepszym wyborem ?

Jak to wygląda z awaryjnościa, jakie mają wady a jakie zalety. Który z nich byście wybrali.
Czy te telefony działają płynnie, nie zamulają ?
Aktualizacje są na nie nadal planowane ?

Ja bym skłaniał się ku redrice. Jedyną bolączką jego to chyba tylko ram (wg specyfikacji).

Ale ten Note, to taka trochę deska do krojenia chyba co? - za duży jak dla kobiety się wydaje.

Myślałem, tez nad MI2s, ale nikt go już w Polsce nie sprzedaje :(
A telefon musi być nowy i zakupiony w Polsce.

Poproszę o opinię użytkowników.

Pozdro.

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, czyli chyba będziemy myśleć na note.

A ten note ma podświetlane ?

 

A czy w tych telefonach  też w razie padu systemu można przeprowadzić reflash całej pamięci (coś takiego jak miflash) ? W trybie fastboot ?

 

Nie tylko podświetlane. Są fosforyzujące w świetle słonecznych - żarzą się jak węgielki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...