Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniałem hasła do telefonu... Następnie zresetowałem go i byłem zmuszony podac hasło którego nie pamiętam (Leki dla seniorów są dla seniorów) ... Nie wiem jak użyć Fastboota bo napisanie jest: "Przytrzymać przycisk Zasilania, glośności, Kliknąć "usunąć dane"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...