Skocz do zawartości
  • 0

Redmi Note 5 po Redmi 3 Pro


FunkyDL

Pytanie

Cześć,

po 2 latach użytkowania Xiaomi Redmi 3 Pro poszukuje czegoś nowszego i bateria już krócej trzyma. Po zagłębieniu się w temat moją uwagę zwrócił Xiaomi Redmi Note 5. Co o tym sądzicie? Znalazłem dobrą ofertę z banggod w wersji 6/64. https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-5-Dual-Rear-Camera-5_99-inch-6GB-64GB-Snapdragon-636-Octa-core-4G-Smartphone-p-1265598.html?rmmds=cart_middle_products&ID=224&cur_warehouse=HK

Czy zamawiając model z tego linku nie będzie problemów z softem? 

Nigdy jeszcze nie zamawiałem telefonu z Chin i żeby ominąć VAT najlepeij wybrać opcję wysyłki Priority Direct Mail?

Będę wdzięczny za wasze opinie 

Edytowane przez FunkyDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
8 godzin temu, FunkyDL napisał:

Czy zamawiając model z tego linku nie będzie problemów z softem? 

Nigdy jeszcze nie zamawiałem telefonu z Chin i żeby ominąć VAT najlepeij wybrać opcję wysyłki Priority Direct Mail?

Soft zapewne bedzie global, wiec nie powinno byc z nim problemow.
Natomiast co do wysylki non vat, to by trzeba bylo poszukac po forach, wykopie itd jak to dziala. Przez bardzo dlugi okres czasu PDM dzialalo sprawnie, natomiast w pewnym momencie, na poczatku biezacego roku, paczki wyslane PDM zaczely isc w zupelnie inny sposob i wpadaly na VAT. Czy cos sie zmienilo po tych kilku miesiacach - nie wiem, nie sledze az tak bardzo tematu.  Moze ktos madrzejszy kto ostatnio zamawial sie wypowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...