DaimonFrey Opublikowano 7 Marca 2018 Opublikowano 7 Marca 2018 Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu mam problem z baterią w tym telefonie. I w końcu postanowiłem się tym zająć. dawno temu zrobiłem aktualizacje softu i z bateria jest raczej gorzej. Znaczna ilość jest zużywana przez radio komórkowe. Jestem Januszem jeśli chodzi o komórki i to bardzo zapracowanym Januszem i nie bardzo mam czas przeglądać setki tematów. Może ktoś miał podobny problem i pomoże rozwiązać. Czyto wina softu ? Jeśli zmienić to na jaki? z tym sobie poradzę Pozdrawiam
Nezumi Opublikowano 8 Marca 2018 Opublikowano 8 Marca 2018 Soft z lutego 2017r... Zaktualizuj i zobacz.... Zjadanie baterii przez sygnał sieci zazwyczaj spowodowane jest słabym zasięgiem...
DaimonFrey Opublikowano 9 Marca 2018 Autor Opublikowano 9 Marca 2018 Dzięki za odpowiedź. Czy polecacie jakiś lekki soft gdzie bateria trzyma przyzwoity poziom? Miui może być nawet starszy... byle bardziej wydajny jesli chodzi o baterie. Czy aktualizacje nowego softa wgrać przez " zainstaluj aktualizacje z pliku .zip" tak jak pisałem jestem Januszem w tym temacie....
Nezumi Opublikowano 10 Marca 2018 Opublikowano 10 Marca 2018 Co do sposobów instalacji, wszystko masz na stronie miuipolska i na forum. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi