Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi do 400zł,możliwe?


Julka

Pytanie

Witajcie.

Mam Xiaomi Redmi Note 3 Pro i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona. Jakość zdjęć jest gorsza, niż bym oczekiwała,ale przy całej reszcie to drobiazg. Teraz szukam podobnego telefonu dla kogoś z rodziny,niestety budżet mam dużo mniejszy. 

Czy ktoś może mi polecić model zbliżony do mojego telefonu,ale tańszy (wielkość,parametry)? Maksymalna kwota, którą mogę przeznaczyć to 400zł (mój RN3P z cashbackiem wyszedł za 720).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
16 godzin temu, Julka napisał:

Witajcie.

Czy ktoś może mi polecić model zbliżony do mojego telefonu,ale tańszy (wielkość,parametry)? Maksymalna kwota, którą mogę przeznaczyć to 400zł (mój RN3P z cashbackiem wyszedł za 720).

Nie znajdziesz prawie o polowe taniej, czegos co przypomina twoj model. 
Nie napisalas tez skad zamawianie, ale skoro piszesz o cashbacku to pewnie Chiny. 

Byc moze uda sie kupic redmi 4x 3/32 w tej cenie w chinach + cashback, ale to jest 5"  oraz gorszy (pytanie co komu potrzebne) procesor. Z porownywalnych wielkoscia czyli 5,5" redmi note 4 3/32 to nadal okolice 500zl z drobymi wahaniami.

Jesli nie znajdziesz nic w zakladanej kwocie, to z xiaomi zostaje ci tylko budzetowa seria redmi 5a (lub 4a) i redmi note 5a. Ale to sa budzetowce i radzilbym jednak dorzucic te pare zloty do telefonow z akapitu wyzej. 


Sledz okazje na pepper.pl wpisz sobie w wyszukiwarke fraze "redmi" najlepiej zobrazuje ci to jak ksztaltuja sie ceny w Chinach i w sklepach z magazynami w Europie. 

 

Edytowane przez PurpleHaze
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...