Skocz do zawartości

Root a aplikacja Millennium nie działa Magisk hide


areqm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wgrałem na najnowsze miui polska stable root na mojego mi note 2 żeby wrzucić gcam mod i po tym wszystkim wyskakuje mi błąd w aplikacji Millennium przy płatnościach telefonem że mam niezabezpieczone urządzenie czy jakoś tak. To przez root, ale niby da się go ukryć w magisku. Tylko że jak u siebie wezmę to zaznaczę jak na obrazku i wyjdę to to się odznacza i dalej jest ten sam problem. Czy da się to jakoś załatwić żeby działało czy muszę usunąć root?54cec88faf66a8d0a87c32e4f0df95d4.jpg

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opcja "zachowaj force encryption"  na ekranie głównym tylko "ukryj magisk manager" w ustawieniach
Ta opcja zachowaj force.. domyślnie była włączona. Na tym screenie pokazuje że mam safety na zielono

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem ale było nadal to samo. Teraz w końcu nie wiem co pomogło, ale próbowałem zmieniać ustawienia płatności, ukrywać Magisk, wgrać na nowo aplikacje, resetować telefon, wgrywać na nowo Magisk i przy dodaniu karty w końcu dodało ja i wyskoczył komunikat z błędem ale karta jest już dodana

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli ukrywanie Magisk Managera pomogło, jak widać

Kolejność działań powinna być taka:

Instalacja aplikacji bankowej.

Zaznaczenie aplikacji w Magisk Hide

Jeśli aplikacja się odznacza, to resetujesz dane Magisk Manager i aplikacji bankowej i startujesz od nowa.

Jeśli zaznaczenie apki w Magisk Hide  wystarcza, to nic nie trzeba dalej robić

Jeśli apka dalej wykrywa root to reset danych aplikacji bankowej

W Magisk Manager wchodzisz w ustawienia i klikasz w "Ukryj  Magisk Manager"

Startujesz apkę i nie widzi root i jesteś zadowolony

No chyba, że aplikacja coś jeszcze wykrywa. Wtedy czekasz na update Magiska albo jakieś inne rozwiązanie z sieci.

Jak na razie osobiście widziałem, że "Ukryj  Magisk Manager" zadziałało dla trzech aplikacji bankowych, dwóch polskich i jednej angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...