Wojciech Ratajczak

Problem z usunięciem konta xiaomi z telefonu

Recommended Posts

Chciałbym usunąć z telefonu konto Xiaomi i zarejestrować od nowa, sęk w tym że nie pamiętam hasła adres e-mail Nie jest połączony z kontem a numer telefonu jest już nie aktywny aby otrzymać jakieś kody potwierdzające tożsamość, jak się pozbyć konta xiaomi aby móc zarejestrować telefon na inną osobę. Pomocy!! Walczę z tym już tydzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, Wojciech Ratajczak napisał:

sęk w tym że nie pamiętam hasła adres e-mail

Jeśli sobie nie dasz rady przypomnieć, to tylko kontakt z supportem Xiaomi zostaje. Musisz zweryfikować, ze jesteś właścicielem telefonu i dokładnie opisać problem.

17 minut temu, Stanstok napisał:

powalczysz jeszcze dłużej, za mało informacji o telefonie

Kolega napisał w odpowiednim dziale dla swojego telefonu. Model i tak nie ma tu znaczenia. To sprawa dla supportu xiaomi

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie napisałem do supportu i otrzymałem taką wiadomość jeżeli dobrze rozumiem nie są w stanie usunąć mojego konta, w takim razie nie ma opcji zmiany softu bo prawdopodobnie zablokuje się telefon na wieki i będę mógł wywalić go do śmietnika, Telefon to Redmi note 3. Mam dostęp do konta xiaomi za pomocą FB ale hasła i tak nie mogę zmienić bo potrzebne jest uwierzytelnianie przez sms . Chyba jedyne wyjście to iść do Punktu Plusa odzyskać numer telefonu poprzez utworzenie duplikatu karty sim za 15 zł i wtedy zmienić hasło na tym cholernym koncie.

Thank you for writing us.

 

I understand that you are facing issues with your Mi Account. I regret any discomfort this may cause to you and with respect to your concern, I would request you to kindly help us with the snapshot of the error page so that we may assist you further in a better manner. Also, I would like to inform you that we would not be able to delete your Mi Account.  I regret for the same.

 

Please write us back if you have any further assistance. We'll be glad to assist you further. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now