Jump to content

Redmi Note 4X - oferta z Allegro

d3zet
 Share

Recommended Posts

Witajcie w tym nowym roku! :) Stoję przed wyzwaniem zakupu Redmi Note 4X (dla kobiety, więc kolor najlepiej różowy, ostatecznie niebieski). Szukam u naszych znajomych z Chin, oferty atrakcyjne... tylko ten czas oczekiwania... Popatrzę na Allegro, zobaczmy co tam u nas. Super-Sprzedawca, pozytywne komentarze i w końcu Redmi Note 4X. Cena IMO w miarę OK tylko czy to w 100% 4X (sam się już w tym pogubiłem...) i czy na pewno legit? Wierzę, że jesteście w stanie w końcu mi pomóc rozwikłać tą zagatkę? Warto? Jeżeli nie to jaką alternatywę polecacie? O co ewentualnie spytać aby upewnić się czy wszystko OK? System? Niby jest Google Play, więc strzelam, że Global?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-dual-32gb-3gb-rose-gold-24h-i6864554792.html

Jesli nie przeszkadza brak MIUI Global Stable ( zapewne jakies miui z aliexpress:) ), b20, ladowarki eu oraz certyfikatu ce to bierz :)

Alternatywa? XRN4 3/32 lub 4/64

@IT4Geeks.Polska

MIUI zawsze mogę zmienić na MIUIPolska, czy będzie z tym problem? Co zmienia certyfikat? 

@edit

Na ibuygou.com pojawiła się oferta XRN4 4/64 za 650 zł z EU więc skorzystałem, temat do zamknięcia. 

Edited by d3zet