Skocz do zawartości

Aplikacja motywy i brak połączenia z siecią


SawMat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem występuje przy dwóch smartfonach Xioami Redmi Note 4 Global Version na Snapdragonie, oba były prezentem na te święta. Na jednym problem jest nieco mniejszy otóż wygląda to tak, korzystając z aplikacji motywy pobrałem sobie jeden z proponowanych no i wszystko fajnie, później aktualizowałem system MIUI do najnowszego czyli MIUI Global 9.0| Stabilna 9.0.3.0 (NCFMIEI), teraz wchodząc w motywy nie ma problemu łączy się z 2 min ale w końcu się łączy, środkowa ikona w aplikacji motywy to chyba tapety tu już jest problem bo nie chce załadować, wyskakuje "Nie można połączyć z siecią".

Przy drugim smartfonie jest gorzej, tu pierw aktualizowałem MIUI do 9, teraz gdy wchodzę w motywy i chce coś pobrać po paru minutach wyrzuca "Nie można połączyć z siecią", tapety to samo, można wyszukać przez wyszukiwarkę ale próba pobrania za każdym razem kończy się "Nie udał się wczytać zasobu".

Nie jestem pewien czy ma to związek z aktualizacją MIUI, przywróciłem ustawiania fabryczne ale ma już wgrane najnowsze i tego nie zmienię, problemów z siecią nie mam łączę się przez wi-fi a w ustawianiach nic nie przestawiane.

Proszę o informacje czy jest na to jakaś rada i czy jest to ogólnie znany problem, na forum rozwiązania nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...