Skocz do zawartości

Obsługa Xiaomi Redmi Note 4


Nornik

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ten smartfon  bo mój poprzedni Huawei P8 wpadł pod samochód, dobrze że została karta SIM. Myślałem, że w tym xiaomi będzie łatwiej cokolwiek zrobić a tu nawet nie wiadomo jak np. skasować ikonę z pulpitu. Przesuwam do dołu do góry a ona nie daje się skasować. Jest jeszcze szereg innych rzeczy do których trudno jak zrobić. Ściągnąłem instrukcję po polsku, ale w niej jest tyle co nic, a jakie kłopoty miałem z uruchomieniem i sparowaniem bluethoot i WiFi File Transfer. No i tak stwierdzam, że smartfony to inteligentne urządzenia, ale b.trudne do obsługi i oprogramowanie jest pisane do luftu. Dopiszę tutaj, kompletnie nie rozumiem po co jest miejsce na odcisk palca kiedy i tak trzeba wprowadzać wymyślony kod. Zainstalowałem aplikację IKO i gdy aktywowałem i zalogowałem się, to prócz kodu musiałem przytknąć palec, ale już w kolejnych uruchomieniach tego nie żąda.

To w ogóle po co jest ta opcja - to chyba jest taki marketingowy bajer i tyle. A żeby było ciekawiej to gdy zostałem poproszony o odcisk palca, musiałem go przytykać chyba z 10 razy aby było zatwierdzone. Śmiech na sali. Ot tak się ludzi nabiera.

 

Edytowane przez Nornik
Dopisanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

 

To jest smartfon, a nie mechanika kwantowa...  Jeżeli źle sobie palec zapisałeś przy czytniku, to nie wiń urządzenia. W MIUI nie usuwasz ikon z pulpitu bo... MIUI nie posiada szuflady na aplikacji, a co za tym idzie, wszystko jest na pulpicie, usuwając z pulpitu, usuwasz z systemu. Jaki problem można mieć z WiFi File Transfer? Przecież tutaj wystarczy odpalić WiFi i do przodu... To samo z BT... Ten system to żadna filozofia i żadna instrukcja nie będzie opisywać użytkowania go, bo jest za prosty...

Nie widzę tutaj żadnego problemu, widzę tutaj płacz osoby, która nie potrafi sobie poradzić z podstawami Androida...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...