Skocz do zawartości

MIUI 9 na Redmi 4


Holga

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od razu zaznaczam że jestem laikiem - z góry przepraszam. Nie znalazłam odpowiedzi więc pozwoliłam sobie założyć temat. Mam Redmi 4, MIUI 8 global, wersja stabilna, 8.0.3.0.0. kiedy wyszukuje aktualizacji (przez to wbudowane narzędzie) wyskakujeam akutualna wersje, kiedy klikam w menu "pobierz aktualizacje", wyskakuje komunikat: nie można pobrać aktualizacji. Poczekaj minutę albo dwie i spróbuj ponownie (sprawdzałam, nie działa). Przed chwilą aktualizowalam pliki w mi cloud i tam kazało mi sprawdzić czy mam najnowsza wersję oprogramowania. I wyrzuciło mi to, co na screenie widać. Z tego co się orientuję (poprawcie mnie proszę jeśli się mylę) to nawet zakładając że 9 jeszcze nie ma na ten model, to 8.0.3.0.0 to nie jest ostatnia wersja 8. Coś chyba nie działa? Czy mam pobrać z tego co wyskoczyło w micloud bez obawy że będę mieć wszystko po chińsku? Będę wdzięczna za pomoc bo trochę już obecny system mi życie utrudnia. Z góry dzięki!

Screenshot_2017-11-05-15-36-30-898_com.miui.cloudservice.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki. Właśnie widziałam że Redmi 4 pojawia się na listach aktualizacji (gdzieś czytałam że w połowie  listopada). Czy w takim razie rekomendujesz czekać aż się pojawi i wtedy instalować tak jak w linku, który przesłałeś? Bo jak rozumiem, system nie znajdzie mi aktualizacji i będę musiała i tak ręcznie to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...