Skocz do zawartości

Downgrade z MIUI 9 do MIUI 7 na Android 4.4


Waski11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od wczoraj mam problem z moim MI4, a dokładniej powiązaniem telefonu z usuniętym kontem Xiaomi. Wyczytałem, że downgrade do pierwszych wersji MIUI 7 może w tym przypadku pomóc ponieważ nie wymagały one aktywacji podczas pierwszego uruchomienia i można po prostu założyć nowe konto (jest to podpowiedź ze strony supportu). Miałem wrzucone MIUI 9 na Androidzie 6, spróbowałem wgrac przez fastboota MIUI v7.0.5.0 opartym na Androidzie 4.4, ale niestety z błędami: 

writing 'modem+modem1'...
FAILED (remote: partition table doesn't exist)
finished. total time: 2.822s
target reported max download size of 805306368 bytes
erasing 'system+system1'...
FAILED (remote: Partition table doesn't exist)
finished. total time: 0.387s 
writing 'boot+boot1'...
FAILED (remote: partition table doesn't exist)
finished. total time: 0.624s
rebooting...

Następnie wgrałem MIUI v7.5 już na Androidzie 6.0 i tutaj bez problemu, ale ta wersja aktywuje już konto w czasie instalacji. Czy w tym wypadku tego downgrade trzeba kombinować z nowym układem partycji czy jest może jakiś inny sposób na ten downgrade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wersja miui wymagała aktywacji konta.. jeżeli telefon jest już podpięty pod takie, nieważne jakie miui wgrasz, zawsze będzie wołać o konto... Pisz do supportu i niech przywrócą konto lub odepną telefon. Problem z tym był tutaj poruszany miliony raz, za każdym razem rozwiązaniem był support xiaomi... Co do wgrania andka 4.4 na 6.0 temat także był poruszany. Jednym słowem, nie rób bo uceglisz.

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...