Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi 4X - a może inne propozycje


mastah7991

Pytanie

Witam serdecznie ;)

 

poszukuje ładnego telefonu do 1k zł.

na czym mi zależy? na trwałości baterii i czasie pracy. 

Aktualnie byłem "szczęśliwym" posiadaczem galaxy s4 ( która trzymała 5 godzin jak naprawdę ją oszczedzałem i miała dobry dzień...) ale pech chciał że dziś upadła... [*] (rip ekran poszedł w piach a że z płytką już coś było od dawna nie tak to naprawa = kupno nowej )

nie zależy mi na aparacie. wystarczy by dało się czasem zdjecia notatke wysłać (student here). dość ważne - płynne przeglądanie internetu i używanie msg :P no tak by ktoś mi cegły tu nie dał jako propozycji bo długo wytrzyma i szybko się nei zniszczy).

 

z pytań z innej beczki. posiadasz redmi 4x możę podać mi czas "pełnego naładowania"? 

chętnie bym przytulił telefon z obsługo szybkiego ładowania. ale nie wszystko można mieć. 

co do ekranu - trzymajmy się okolo 5" (myślałem nad flagowcem ogromna bateria wytrzymały ekran ale wielkośc O.o ) (często pisze w autobusie to możliwość obsługi jedną ręką bardzo pożądana ;P )

 

pozdrawiam!

Ps

dużym ogranicziem jest to że telefon muszę kupić w jakimś sklepie gdzie będę mógł odebrać produkt w Krakowie - do soboty. 

Edytowane przez mastah7991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chcesz kupić telefon w sklepie stacjonarnym i ma to być Xiaomi, a w dodatku ok. 5'' no to w takim wypadku raczej chyba tylko Redmi 4X. Według Twoich wymagań ten model powinien się spokojnie wyrabiać. O 4X mówiono, że to kozak jeśli chodzi o to, co za takie pieniądze dostajemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...