Skocz do zawartości

Płynność działania telefonu


borys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od kilku dni jestem posiadaczem Redmi Note. Już na samym początku zmartwił mnie problem z płynnością działania telefonu. Zauważyłem lekkie przycięcia, tzn. zdarza się, że przesuwanie stron internetowych góra dół, przerzucanie kart przeglądarki (gesty lewo, prawo przy bocznej krawędzi ekranu) nie są płynne tylko minimalnie zerwie podczas przerzucania. Czasem nawet podczas poruszania się po menu ustawienia też na ułamek sekundy przytnie. Ma ktoś coś podobnego? Może to kwestia softu? Ja wgrałem ten najnowszy jaki jest dostępny tutaj na forum 4.6.15 A może telefony na MTK już tak niestety mają? :(
Mam jeszcze pytanie - nie umiem zmienić w ustawieniach aparatu aby zapisywał zdjęcia/filmy na karcie pamięci. Może coś źle robię ale nie widziałem możliwości zmiany docelowego miejsca. W moich poprzednich tel mogłem to bez problemów zmienić.

To mój pierwszy post tutaj więc z góry przepraszam jeżeli podobne problemy były już opisane na tym forum.

Dziękuję za wysiłek jaki niektórzy forumowicze wkładają aby te nasze chińskie telefony jakoś fajnie śmigały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...