Skocz do zawartości
  • 0

Przesiadka na nowszy model, co kupić


Simek

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, edass napisał:

Jeżeli bierzesz pod uwagę 5,5cala to zobacz Leeco x626. W tym budżecie może trafisz na jakąś używkę Mi5.

Tylko nie leecto, tragiczny system zero wsparcia bugi i braki w aktualizacjach. Predzej Mi5 ale tu ryzyko padniecia pl gl lub LCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, nemed napisał:

A skąd takie info o LeEco??? Przesiadłem się właśnie z x520 na x722 i wszystko działa tak jak powinno. Tragiczny system? Nie sądzę. Reasumując. Jeśli chcesz flagowca ze Snapem 820, 4 GB RAM za około 750 zł - polecam.

 

Wysłane z Le Pro 3

 

 

 

 

Kolego proponujesz mu na MT leeco...1szy i ost andek jaki dostanie to ten fabrycznie o update to moze pomarzyc ten model. FIRMA UPADA i nie wciskaj mu byle czego.

Skad takie info? a no mialem swego czasu x800 i gorszego telefonu pod wzgledfem softu i bugow nie widzialem. Z innymi modelami leeco tez nie jest lepsze.

Jakie masz ost poprawki bezpieczenstwa na andka na x520 i 722? jaki andek zainstalowany? wszystko przetlumaczone cacy jest na polski? ile ma ransomware i adware? ile appek chinskich w standardzie?

Czemu proponujesz mu limuzyne(5.5) skoro chce hothatcha(napisal wyraznie 5 cali)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 2.10.2017 o 12:55, Simek napisał:

a co powiecie o redmi 4 pro ?

Moim zdaniem to jeden z najbardziej udanych modeli xiaomi. (a miałem ich już na prawdę z 8). Świetny w stosunku ceny /do jakości gdy byk normalnie dostępny. 

 

Problem polega na tym że w tej chwili już nie kupisz go w dobrej cenie. Używki roczne są droższe niż były nowe rok temu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...