xiaomer Opublikowano 14 Września 2017 Opublikowano 14 Września 2017 Bywa że się trafi na tzw. "vendor/fake rom syfmiui" pobierające reklamy, co powoduje duże zużycie transferu danych, który może być kosztowny. Taki rom z czasem zapcha całą przestrzeń na telefonie i naściąga pełno aplikacji gotowych do zainstalowania zajmujących nawet 1GB. Jak go zlikwidować bez wgrywania nowego ROM? Co myślicie o tym by??? w /storage/emulated/0/Android/date/com.miui.systemAdSolution/cache/ usunąć wszystkie syfy i zostawić plik matkę, czyli App.apk, a następnie przez notatnik go uszkodzić by nie działał i nie sciągał więcej syfuw. Nadal wyskakują reklamy, ale nie są zapisywane na dysku. Może jakiś lepszy pomysł?
Nezumi Opublikowano 14 Września 2017 Opublikowano 14 Września 2017 Ty tak na serio, czy sobie jaja robisz? Wiesz, że tego typu soft może wysyłać Twoje dane do osób 3? Takie softy to nie tylko aplikacje i reklamy, ale też wirusy, lewe apki systemowe etc... Nie ma żadnych alternatyw. Trzeba wykonać Flash i wgrać soft na nowo. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi