Skocz do zawartości
  • 0

Zeszłoroczne flagowce warto sie tym interesowac ? pomoc w wyborze


2zerozero7

Pytanie

Naczytalem sie o mi6 i mi sie odechciało tego telefonu i zakupu w czajna

Uzytkowalem do tej pory rn2prme ,potem  rn3pro se oraz samsung s6

W zwiazku z tym zwracam sie z pytaniem co Wy wybralibyscie z zeszlorocznych flagowcow ?

 Nie  mówię o xiaomi ale też o innych markach jest tego trochę na allegro a nawet

 masa nowych zeszłorocznych flagowcow

Zastanawiam się tylko który będzie bardziej podatny na modyfikację i  na przyklad na  zmianę nakładki systemowej na miui

Tylko nie wiem czy taki rom nie zepsuje produkowanyc zdjec i filmow z aparatu ;( a to w tym momecie jest dla mnie najwazniejsze dobry aparat w ciezszych warunkach, moze  dual sim moglby byc  .,  wieksza pamiec ram i rom badz rowna 3/32

Myślę o Samsung S7 

Honor 8 

Huawei mate 9

HTC 10

Lenovo Moto z

ktore z tych bedzie wg was najlepsze ? ciezko mi wybrac  cos co by mi odpowiadalo

polaczenie aparatu s7 z procesorem i pamiecia z  rn3 pro w zupelnosxci by mi wystarczylo + nakladka miui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ogladalem lg g6 wczoraj w mediamarkt

zdjecia dramat ale to jakas wersja pokazowa bez numeruów imei wiec moze sie roznic od tego co jest w pudelku tak poiedzial sprzedawca - niestety nie mieli rozpakowanego aparatu ale ogolnie nie polecali tego telefonu

zdjecie zrobione w skelpie mega szumy przy delikatnym powiekszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

moze

ale miałem w reku urzadzenie swiezo wlaczone  i robilem zdjecia sklepu

na pierwszym powiekszeniu zdjecia mialy mega szum a wrecz byly rozmazane

zawolalem goscia z obslugi , a ten mowi ze to tylko lg i jest to urzadzenie demo czy wersja testowa - ktore jest okrojone w porownaniu z prawdziwym - jest brak sim  -moze byc gorsze oprogramowanie itp -mowil ze cudow by sie po lg nie spodziewal

a roznic  miedzy tym pokazowym demo a urzadzeniem z pudelka tym bardziej - niestety nie mielei rozpakowanego prawdziwego urzadzenia < z numerami imei itp >aby moc porownac

ale pokazal mi demowke samsunga s7 i faktyczny s7 bo mieli rozlozony i roznica w zdjeciach byla tylko w brarwach tak naprawde - szumow zero

nie wiem jaka roznica jest miedzy pokazowa werjsa g6  a telefonem z pudelka

 

 

7 minut temu, skay77 napisał:

Fi autora (:" nigdy nie inwestuj ta firme, chyba ze pasz parcie na kase, 4, telefony 4 porazka, nie mowie o wykonaniu ale aparat jesr na poziomie 95 , xiaomi to shiet

Послано из Mi5s плюс
 

co ? zprecyzuj

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

\\ciekawe jakie sa szanse na lg g6+ w pl - coraz bardziej kusi mnie to urzadzenie chociaz mi 6 leci z CHin

lg polska nie chce ujawinic nic - mowi ze to tajemnica

bylem dzis w komputroniku w m1 i tam maja g6 juz z sim ale to nie jest dual

 a typ w media ostatnio mowil ze jest dual ,- nie wiem sam juz co oni maja za wersje

te zdjecia ciut lepsze sa ale tez szumy  na detalach wystepuja dalej

testowalem wszytkie kamery

oczywiscie jest lepiej niz na tym z mediamarkt jesli chodzi o detale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...