Sign in to follow this  
Słony

Gogle VR Note 4x

Recommended Posts

Czołem, czy ktoś z forumowiczów używa gogle VR z Redmi Note 4X ? Testowałem cardboard ale tym można tylko uszkodzić telefon a jakość obrazu jest tragiczna, zez z poplątaniem. Nie chce wydawać zbyt wiele na zabawkę którą szybko wrzucę do szuflady dlatego szukam czegoś w przystępnej cenie powiedzmy do 100zł, nie chodzi mi o to by ktoś kliknął filtr na allegro a podzielił się opinią na temat gogli które sam używa.

Edited by Słony

Polecam "BoboVR Z4 Mini". Za 15$ są na Ali. Mają regulację rozstawu soczewek i ich przybliżenia, plus dość duże i dobrej jakości soczewki. Jakość wykonania i komfort też na plus. Jedyny minus to dość mało miejsca na nos i okulary się nie mieszczą, ale rekompensuje to regulacja ostrości. Z Redmi Note 3 i 4X działają bardzo dobrze.

• Like 1

Wyglądają sensownie i nie są drogie, poczekam jeszcze może ktoś doda coś od siebie.

Ed. Dobra wejść do tematu sporo ale nikt więcej nic nie poleca to zamówiłem BoboVR Z4 Mini :)

Zamykam.

Edited by Słony

Doszło do mnie Bobo VR Z4 i ogólnie jestem zadowolony ale nie mogę ustawić idealnej ostrości co mnie wkurza, ciągle majdam googlam i jego pokrętłami.

Największy minus ale to wina telefonu to smużenie obrazu przy ruszaniu głową. W 5 letnim SGS4 też występuje smużenie ale jest ono o wiele mniejsze, no cóż RN4X to budżetówka.

Nie powiem bym je polecał ale też nie powiem że ich nie polecam.

Edited by Słony