Gość marplo92 Opublikowano 25 Sierpnia 2017 Opublikowano 25 Sierpnia 2017 mam problem tego typu że chce wejść w recovery to włącza się to chińskie klikam odpowiedni kwadracik później ten niebieski i powinno się włączyć recovery powinno ale się nie włącza. czarny ekran z informacją żeby podłączyć telefon pod kompa i na dole napis pcsuite.mi.com co z tym zrobić? a wcześniej wchodziło do recovery bez tego ekranu z podłączeniem telefonu...
Nezumi Opublikowano 25 Sierpnia 2017 Opublikowano 25 Sierpnia 2017 Bo w nowym recovery nie wejdziesz już tak bezproblemowo... Trzeba instalować TWRP. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Nezumi Opublikowano 25 Sierpnia 2017 Opublikowano 25 Sierpnia 2017 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi