Skocz do zawartości

problem z recovery


Gość marplo92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem tego typu że chce wejść w recovery to włącza się to chińskie klikam odpowiedni kwadracik później ten niebieski i powinno się włączyć recovery powinno ale się nie włącza. czarny ekran z informacją żeby podłączyć telefon pod kompa i na dole napis pcsuite.mi.com 
co z tym zrobić? a wcześniej wchodziło do recovery bez tego ekranu z podłączeniem telefonu... 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...