• 0
Sign in to follow this  
Mandziak

Następca dla Xiaomi RN2 Prime

Question

Witam

Od 2 lat jestem posiadaczem Xiaomi RN2 Prime. Ogólnie jestem zadowolony z tego telefonu lecz nadszedł czas na zmiany. Z wielu modeli telefonów, które brałem pod uwagę udało mi się ten zakres ograniczyć w zasadzie do 7 następujących modeli :D:

1. Xiaomi Mi 5s Plus
  2. Xiaomi Mi Note 2
  3. Xiaomi Redmi Note 5
  4. Xiaomi Mi 5X
  5. Xiaoami Mi 6
  6. Oneplus 3T
  7. Oneplus 5

Wiem, że te telefony bardzo się różnią od siebie zarówno specyfikacją jak i również ceną lecz wszystkie je biorę pod uwagę. Przeczytałem wiele komentarzy oraz obejrzałem wiele recenzji ale nie jestem w stanie podjąć racjonalnej decyzji, który telefon wybrać. Ogólnie byłem bardzo nastawiony na OP3T jednak jest w tej chwili trudno dostępny z pewnych źródeł, dlatego głównie zastanawiam się nad Mi 5S Plus i Oneplus 5. Jestem nastawiony na ekran 5,5 lub 5,7 jednak jeżeli jest jakaś godna propozycja 5,15 tak jak np. Mi 6 to również ją rozważę. Bardzo proszę Was o pomoc i komentarze abym przynajmniej mógł ograniczyć ten zakres do 2-3 telefonów i wtedy może łatwiej będzie mi podjąć decyzję. Z góry dziękuje za pomoc :). 

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Jest jakiś Xiaomi godny polecenia z ekranem 5,5-5,7 do 2 tyś? Czy w tym przedziale cenowym kupić lepiej oneplusa 5?

Edited by Mandziak

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this