Skocz do zawartości

Problemy z wyłączaniem się aplikacji / dostępem sieci dla aplikacji


dj244

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł tematu może być trochę mylny ale już tłumaczę. Otóż od jakiegoś czasu / którejś aplikacji borykam się z dziwnym problemem. Głównie chodzi mi tutaj o aplikację messenger. Otóż czasem, z niewiadomych przyczyn telefon nie 'dostarcza' sieci tej aplikacji = nie dostaję powiadomień o wiadomości. Dopiero jak wejdę w Messengera to wyskakuje na górze "Łączenie z siecią", "Połączono" i wtedy widzę, że np. ktoś do mnie napisał. Jest to dosyć upierdliwe ponieważ czasem nie widzę ważnych wiadomości. 

Drugim problemem jest auto-wyłączanie niektórych aplikacji. Przeważnie chodzi tutaj o Spotify / OpenFM, ponieważ włączę, grają fajnie, później albo przeglądam internet albo blokuję telefon, a muzyka przestaje grać. Na Spotify mam kłódkę, ale to nic nie daje. Jak odpalę z "Menedżera zadań" znowu Spotify to niby jest ok, bo nie odpala się na ekranie głównym apki tylko na tym co zostawiłem, ale np. muzyka cofa się do 0:00. Tak samo czasem wyłączają się dymki Messengera, to mogę przeżyć ale ktoś może ma poradę. 

Redmi Note 3 Pro, 2/16, najnowsza aktualizacja (MIUI 8.7.6.29 | TYGODNIOWA), oszczędzanie baterii włączane/wyłączane bez skutków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...