Skocz do zawartości

Tomtom my sports vs Xiaomi Redmi note 4


ali1987

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od miesiąca jestem posiadaczem Xiaomi redmi note 4 i mam problem. Posiadam zegarek do biegania Tomtom i nie mogę go sparować z telefonem. Zainstalowaną mam aplikacje mySports. Telefon widzi zegarek bez problemów jednak przy próbie połączenia (wpisywania kodu pin) kod pin pojawia się na zegarku, a na telefonie ciągle widnieje "wyszukiwanie urządzenia" i tak w nieskończoność. Parowanie przez sam bluetooth przebiega korzystnie, widnieje, że telefon jest podłączony do zegarka jednak w aplikacji nie ma możliwości przesyłania danych bo w dalszym ciągu telefonu nie ma. Sprawdzałem całość na innym telefonie xiaomi albo huawei p9 i działa bezproblemowo. Oczywiscie stosowałem się do instrukcji rozwiązywania problemów na stronie tomtom ale nic to nie zmienia... prosze o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cześć, problemu nadal nie rozwiązałem. Mimo aktualizacji my sports oraz przesiadki na Androida 7.0 nic się nie zmieniło :/ może ktoś rozwiązał ten problem?
Ja rowniez nie moge sparowac. Sytuacja jest o tyle dziwna, ze wczesniej laczylo bez problemow. W międzyczasie nie mialem zadnej aktualizacji systemu... Na Redmi 4 laczy sie w ciagu kilki sekund...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sorki za odkopanie tematu, ale dopiero co kupiłem TomToma Spark i jestem ciekaw czy coś się w tej kwestii zmieniło, bo za Chiny nie mogę sparować zegarka z telefonem. Jestem obecnie na wersji stabilnej 9.0.3.0 Próbował ktoś to rozwiązać poprzez instalację xiaomi.eu ?

Próbowałem sparować z Redmi 4 małżonki i tam nie ma problemu. Stary RN2 też działa jak należy. A w RN4 zonk.

Coś chyba generalnie Bluetooth średnio hula na Redmi Note 4 Global, bo np słuchawki Bluedio T2 parują się i muzyka normalnie leci, ale już nie da rady odbierać rozmów (nie pojawia się ikonka mikrofonu). I znowu na Redmi 4 lub na moim starym RN2 działają jak trzeba, a na dwóch RN4 które sprawdzałem nie hulają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...