Skocz do zawartości
  • 0

Zakup Redmi 45


zapsu

Pytanie

Czołem,

 

przymierzam sie do pierwszego zakupu telefonu z Chin, dlatego bede wdzieczny za wszelka pomoc, zebym nie popełnił jakiegoś szkolnego błędu wynikajacego z niewiedzy.

 

Po pierwsze to chciałbym zmieścić się w kwocie okolo 500 zl. Dlatego wybor padl na Redmi 4X.

 

Teraz zasadnicze pytanie: gdzie kupic?

Czy warto rozważyć inny model?

 

Znalazlem oferte 113 $ na ibuygou z wysylka z EU. Czy warto tam doplacac za gwarancje 15 $

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi5 do 500zł? Raczej niemożliwe. Najtaniej można dostać za 199$ w Gearbest jeśli się trafi na kupon.

Ibuygou oferuje ubezpieczenie od VAT (jak Ci naliczą w UC VAT, to płacisz, a IBG po przesłaniu dokumentów to poświadczających zwraca Ci zapłaconą kasę). Ponadto w IBG masz oficjalną gwarancję w Polsce u Acida. Wadą IBG jest to, że jest droższe od innych chińskich sklepów, chociaż wciąż tańsze niż polskie sklepy. Goldway na Aliexpress gwarantuje brak VATu (sam tam ostatnio zamawiałem i nie było problemów żadnych). Jest taniej, ale gwarancja jest wysyłkowa do Chin. Gearbest ma swoją wysyłkę Priority Line obniżającą szanse na VAT, Banggood ma Priority Direct Mail, ale to i tak jest ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...